Stavba

Výstavba příček

Nenosné příčky je možno obzvláště rychle a výhodně vybudovat jako stojanové stěny se sádrokartonovým obložením. Tak můžete v případě přestavby realizovat nové uspořádání prostoru.

Návod na montáž sádrokartonu - příčky

Dělící stěnou lze získat více prostoru (alespoň opticky) a také daleko více soukromí. Hodí se především do menších bytů a její postavení není až tak těžké, jak by se mohlo zdát.

Návod na stavbu krbu

Krby už dávno neslouží jenom k vytápění domácnosti, ale také jako krásný estetický doplněk. Klasické krby jsou díky bezpečnostním nárokům postupně vytlačovány krbovými vložkami.

Stavba udírny

Udírna spojená s grilem je parádní stavba pro slunné letní večery. Dají se v ní vykouzlit až neuvěřitelné pokrmy, které nemají nic společného s komerčními výrobky supermarketových řetězců.

Návod na stavbu psí boudy

Pokud máte čtyřnohého miláčka (nemyslím kočku), pak se vám tento návod na jednoduchou psí boudu může hodit. Pokud máte kočku, tak jej příliš nevyužijete.

Zateplení fasády

Zateplování fasád je v dnešní době velice diskutované téma. Rozhodně je doporučováno, protože velmi výrazně šetří spotřebu tepla. Jaké zateplení ale zvolit?

Odstranění vlhkosti ve zdech

Podle statistických údajů je mnoho domů nadměrně vlhkých. Vyřešte problém s vlhostí vašeho domu!

Utěsnění oken

Netěsná okna nejsou bohužel žádnou vzácností. Okenní rámy mohou jen stěží odolávat váze velkých skleněných tabulí, aniž by se neměnil jejich tvar.