Nabíječka BCS20-2X4A
Nabíječka BCS20-2X4A, STALCO
Dostupnost:
skladem
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA
sync
Vrácení zboží do 14 dní
zdarma a bez rizika
thumbs-up
Prověřený český obchod
s kvalitními produkty
cart
Nakupujte kdykoli
máme otevřeno 24 hodin denně
Popis produktu
  • dvojitá nabíječka BCS20-2X4A STALCO
  • nabíjení baterií s lithium-iomtovám systémemS-Volt
  • dvě nabíjecí zásuvky mohou pracovat současně
  • LED informační systém
  • jmenovitý výkon: 105 W
  • jmenovité napětí: 220 - 240 V
  • frekvence: 50/60 Hz
  • výstupní napětí: 18 - 20 VDC
  • maximální výstupní proud: 4 A