Ryobi R18DD3-120S ONE+ aku vrtací šroubovák 1x2.0Ah Aku vrtací šroubovák bez příklepu pro šroubování a vrtání otvorů do dřeva, kovu a umělé hmoty. 24 stupňů nastavení točivého momentu usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro pevné uchopení 2 rychlostní stupně pro vrtání a šroubování LED osvětlení pracovního prostoru zajišťuje lepší viditelnost Součástí dodávky je: aku šroubovák Li-Ion baterie 2.0Ah nabíječka oboustranný šroubovací bit taška Technické parametry: napětí: 18 V kapacita sklíčidla: 13 mm max. moment: 50 Nm max. průměr vrtání do dřeva: 38 mm max. průměr vrtání do kovu: 13 mm nastavení momentu: 24 stupňů počet otáček bez zatížení: 0-500 / 0-1800 ot./min. hladina akustického tlaku Lpa: 75,9 dB(A) hladina akustického výkonu Lwa: 86,9 dB(A) hmotnost (bez aku): 1,3 kg kód výrobce: 5133003347 Dokumenty ke stažení: Návod k použití