Ryobi R18GN18-0 ONE+ aku hřebíkovačka bez aku Aku hřebíkovačka s technologií AirStrike vystřeluje 18G hřebíky. nastavení hloubky nastřelování blokování chodu naprázdno brání spuštění hřebíkovačky bez vložených hřebíků uvolnění uvízlých hřebíků bez použití nářadí technologie Grip-Light zapíná dvojici LED světel při uchopení rukojeti spona pro upevnění na opasek na levé nebo pravé straně dodávána bez akumulátoru a nabíječky - pro napájení použijte sdílenou baterii z řady Ryobi ONE+ Součástí dodávky je: aku hřebíkovačka 500x hřebík (32 mm) 2x patka otočná spona na zavěšení Technické parametry: napětí: 18 V kapacita zásobníku hřebíků: 105 ks hlava hřebíků: 1,2 mm délka hřebíků: 15-50 mm hladina akustického tlaku Lpa: 96,5 dB(A) hladina akustického výkonu Lwa: 85,5 dB(A) hmotnost (bez aku): 2,4 kg kód výrobce: 5133005136 Dokumenty ke stažení: Návod k použití