Ryobi RIW18CBL-0 ONE+ aku utahovák rázový 450Nm bez aku
Skladem > 4 ks
Dostupnost:
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA
sync
Vrácení zboží do 14 dní
zdarma a bez rizika
thumbs-up
Prověřený český obchod
s kvalitními produkty
cart
Nakupujte kdykoli
máme otevřeno 24 hodin denně
Popis produktu
Ryobi RIW18CBL-0 ONE+ aku utahovák rázový 450Nm bez aku Kompaktní bezuhlíkový rázový utahovák pro utahování a povolování šroubů a matic zejména v automobilovém průmyslu. bezuhlíkový motor poskytuje díky patentované elektronice maximální výkon 4 různé rychlosti včetně režimu Autostop, který je optimalizovaný pro práci s maticemi u kol automobilů LED světlo TriBeam osvětluje pracovní plochu a eliminuje nežádoucí stíny 1/2" čtyřhran s třecím kroužkem na snadnou a bezpečnou montáž ořechu kompaktní design zajišťuje jednodušší práci se strojem při držení nad hlavou dodáván bez akumulátoru a nabíječky - pro napájení použijte sdílenou baterii z řady Ryobi ONE+   Technické parametry: napětí: 18 V max. povolovací moment (matice): 450 Nm max. utahovací moment (šrouby): 300 Nm nastavení momentu: 70 / 120 / 300 / 120 Nm počet úderů: 0-4200 ú./min. počet otáček (1.-4. stupeň): 850 / 2100 / 2800 / 2100 ot./min. hladina akustického tlaku Lpa: 103 dB(A) hladina akustického výkonu Lwa: 110 dB(A) hmotnost (bez aku): 1,2 kg kód výrobce: 5133006492   Dokumenty ke stažení: Návod k použití
Parametry produktu Ryobi RIW18CBL-0 ONE+ aku utahovák rázový 450Nm bez aku
  • Název: Ryobi RIW18CBL-0 ONE+ aku utahovák rázový 450Nm bez aku
  • Výrobce: Ryobi
Podobné produkty