Ryobi RY18PSX10A-0 ONE+ aku řetězová pila bez aku
Skladem > 4 ks
Dostupnost:
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA
sync
Vrácení zboží do 14 dní
zdarma a bez rizika
thumbs-up
Prověřený český obchod
s kvalitními produkty
cart
Nakupujte kdykoli
máme otevřeno 24 hodin denně
Popis produktu
Ryobi RY18PSX10A-0 ONE+ aku řetězová pila bez aku Malá jednoruční aku řetězová pila k prořezávání, odvětvování a řezání zahradního odpadu. bezuhlíkový motor poskytuje vysoce kvalitní výkon a delší dobu chodu vysoký točivý moment pro konzistentní rychlé řezy a nulové zablokování oboustranná dvoustupňová spoušť zabraňuje náhodnému zapnutí lehká a kompaktní konstrukce pro snadnou manipulaci napínání řetězu bez použití nářadí ruční systém mazání - stačí nanést olej přímo na lištu a řetěz dodávána bez akumulátoru a nabíječky - pro napájení použijte sdílenou baterii z řady Ryobi ONE+   Technické parametry: napětí: 18 V délka lišty: 10 cm rozchod: 1,09 mm rozteč řetězu: 8,26 mm rychlost řetězu: 6 m/s max. kapacita řezání: 80 mm hmotnost (bez aku): 1,13 kg kód výrobce: 5133005433   Dokumenty ke stažení: Návod k použití   > Kolik práce zvládne pila s různě silnými baterkami? A jak výkonná je v porovnání s jinými pilami Ryobi? Podívejte se do této tabulky. <